Martin Wilczek Photography

Dobrý den. Jmenuji se Martin Wilczek. K focení mě přivedly děti, když jsem tvořil a řídil soukromou Montessori školku. Kromě nich jsem skrze objektiv zkoumal krajinu, zvířata, krásu a světlo ve věcech kolem sebe. Později jsem se profesionálně věnoval focení luxusních a sportovních aut. Fotil jsem driving experience, VIP airport service, vyzkoušel jsem si focení svatby i švýcarských hodinek v Ženěvě. Nafotil jsem interiéry několika pražských luxusních hotelů, soukromé školky i obchůdku pro ženy (Kalíšek.cz). Zachytit kouzlo a ducha prostoru a ukázat něčí byznys v nejlepším světle je technicky náročná, až hodinářská práce. Nejraději však mám rodinné focení, portréty dětí i dospělých, protože v neopakovatelných momentech, emocích a výrazech tváří, je možné zachytit světlo lidského ducha.

***

Greetings and welcome! My name is Martin Wilczek. I got into photography through capturing moments and beauty of pre-school children in NestLingue Montessori preschool and toddler community based in Prague, Czech republic. Later I have been shooting fast and luxurious cars, driving experience, VIP airport services, private jet, interiors of luxurious hotels, swiss watches, even a wedding and products. It is great to show someone's business in the best light! But I truly love to capture families and faces - the precious moments, emotions, light of human spirit. 

Martin W photographer.jpg

Zachytit krásu ducha a duše člověka, místa či věci
v jedinečném okamžiku. 
To je pro mě fotografování.

In photography I get in touch with the divine in all things and all beings. For me it is a way to make a connection and build an invisible bridge through visual art.


Passion first. Beauty. Change and flow. Meeting life is easy.